ПРОФИЛАКТИКА ИНСПЕКТОРИНИНГ ТАРБИЯСИ ОҒИР БЎЛГАН ВОЯГА ЕТМАГАНЛАР БИЛАН ИШЛАШ ФАОЛИЯТИНИ ТАШКИЛ ЕТИШ БЎЙИЧА ИЛҒОР ХОРИЖИЙ ДАВЛАТЛАР ТАЖРИБАСИ
##plugins.themes.bootstrap3.article.main##
Abstrak:
Ушбу мақола профилактика инспекторининг тарбияси оғир бўлган вояга етмаганлар билан ишлаш фаолиятини ҳуқуқий ва ташкилий жиҳатлари, ушбу тоифадаги вояга етмаганлар билан амалга ошириладиган профилактик чора-тадбирлар тизимига доир хорижий давлатларнинг тажрибаси ҳамда такомиллаштириш масалалари ёритилган.
##plugins.themes.bootstrap3.article.details##
##submission.howToCite##:
Бабаханов, Ҳ. . (2024). ПРОФИЛАКТИКА ИНСПЕКТОРИНИНГ ТАРБИЯСИ ОҒИР БЎЛГАН ВОЯГА ЕТМАГАНЛАР БИЛАН ИШЛАШ ФАОЛИЯТИНИ ТАШКИЛ ЕТИШ БЎЙИЧА ИЛҒОР ХОРИЖИЙ ДАВЛАТЛАР ТАЖРИБАСИ. Yevrosiyo Ilmiy Tadqiqotlar Jurnali, 4(4), 95–100. Retrieved from https://in-academy.uz/index.php/ejar/article/view/29975
##submission.citations##:
http://book.uz/ (Электрон адабиётлар кутубхонаси).
http://www.google.ru (Google қидирув тизими).
Кушбаков, Д. (2023). Жиноят субъекти институтининг тартибга солинишига доир хорижий тажриба. Journal of Fundamental Studies, 1(5), 41-52.